Praktinis seminaras internetu

„ATRASK SAVO SĖKMĖS KODĄ PAGAL GIMIMO DATĄ“

Seminaro įrašas - uždaroje "Facebook" grupėje.

Vakaro mokymų trukmė - 3 val. + paaiškinamoji medžiaga.

Mokymų metu, pasitelkę savo gimimo datas ir vieną iš numerologijos sistemų, Jūs išmoksite pasiskaičiuoti savo ir savo artimųjų „Sėkmės kodus“, t.y. kodų skaičius bei sužinosite jų reikšmes, kas padės Jums kuo geriau panaudoti nuo likimo Jums skirtas sėkmės energijas, potencialą bei užduotis.

Taip pat sužinosite Jūsų kodu tarpusavio suderinamumą pagal Jūsų bendrus gyvenimo metus.
Iš jūsų individualių sėkmės kodų skaičių
bus išskaičiuojamos jūsų bendros skaičių energijos ir žiūrima kaip jos dera viena su kita.

Jūsų asmeninio „Sėkmės kodo“ naudojimas kasdieniniame gyvenime daug kartų padidins Jūsų kasdieninės gyvenimo realizacijos kokybę.

Tibeto vienuoliai nuolatos kartoja tam tikras mantras, o vakarų žmonėms asmenine mantra gali tapti „Sėkmės kodo“ kartojimas.

Dažnas kodo kartojimas atveria uždarytus kelius, padeda įveikti kliūtis, padidina pinigų srauto tekėjimą į Jūsų gyvenimą. Ezoterinė informacija persiduoda per skaičių kodus ir jų energiją.

Ši informacija padeda geriau suvokti ir valdyti savo gyvenimą ir savo sėkmę bei sėkmingai save realizuoti.

TAIP, NORIU DALYVAUTI!

Šių praktinių vakaro mokymų „ATRASK SAVO SĖKMĖS KODĄ PAGAL TAVO GIMIMO DATĄ“ metu sužinosite:

  • savo ir savo artimojo „Sėkmės kodus“ ir šių kodų skaičių energijų pasiskirstymą pagal Jūsų gyvenimo metus;
  • kiekvieną Jūsų „Sėkmės kodo“ skaičiaus reikšmę;
  • reikšmes esamų ir nesamų skaičių Jūsų „Sėkmės kode“;
  • kokiais Jūsų gyvenimo metais esate „statomas“ į misijos kelią ir ar apskritai „statomas“?
  • kokių rekomendacijų reikia laikytis, norint, kad sekantys metai būtų Jums sėkmingesni;
  • koks jūsų suderinamumas pagal kodų skaičius su Jūsų partneriu ar kitu Jums artimu žmogumi; 
  • kaip skaičių energija veikia Jūsų santykius, ko ir kada vengti, kada Jūsų poroje „Aukso metai“, o kada „Išbandymų metai“, kai gali kilti net skyrybų grėsmė ir kaip to išvengti;
  • kaip teisingai sąveikauti ir darniai gyventi su savo partneriu, vaiku ar tėvais;
  • suprasti ir sužinoti kokie bendri išbandymai jūsų laukia bei ką daryti, kad juos įveikti kuo harmoningiau.

Šių mokymų metu mes naudosime Jūsų gimimo datos skaičius su tikslu nustatyti, kokios skaičių energijos veikia tam tikrus Jūsų gyvenimo metus ir kaip Jums elgtis tuo periodu, kad Jus lydėtų sėkmė. 

TAIP, NORIU DALYVAUTI!

UŽSIREGISTRAVUS DABAR, PRISIJUNGIMĄ GAUSITE IŠ KARTO Į SAVO EL. PAŠTO DĖŽUTĘ (tikrinkite ir SPAM'o dėžutę), KAIP PRISIJUNGTI Į SLAPTĄ MOKYMŲ GRUPĘ.

SEMINARO ĮRAŠAS JAU PRIEINAMAS.

Jeigu Gintarė rengtų tokio tipo 3 val. mokymus gyvai, jie kainuotų 100€. Ir tai būtų minimali investicija.

Kadangi vyks internetu ir yra daugybė žmonių, kuriems reikia šių žinių, šie mokymai nekainuos 100€.

Šių mokymų internetu kaina Jums - 67€

Dėmesio!

Pirmiems užsiregistravusiems, vietoj 67€ -

TIK 46,95€

Spausk nuorodą žemiau ir prisijunk.

ROTAIP, NORIU DALYVAUTI!

SVARBU ŽINOTI:

Numerologija – tikslusis senovinis mokslas apie skaičius, raides ir jų sąveiką, apie tai, kaip skaičiai atspindi tam tikrus žmogaus polinkius ir gabumus, charakterio bruožus ir vaidmenį šiame pasaulyje, išsiaiškinti, kas jį motyvuoja ir kur slypi jo gabumai, stipriąsias ir silpnąsias asmenybės puses, numatyti laiką tinkamiausiems sprendimams priimti ir pan.

Pagal numerologiją, skaičiai, su kuriais žmogus ateina į šį pasaulį arba susiduria vėliau, vienaip ar kitaip veikia jo gyvenimą. Skaičių mistika slepia informaciją apie dangų, erdvę, laiką, gamtą, žmogų, Visatą... Tai žinios apie praeitį, dabartį ir ateitį.

Tai – puiki savęs pažinimo priemonė, leidžianti sėkmingai panaudoti sau palankius skaičius, siekiant asmeninės sėkmės.

TAIP, NORIU DALYVAUTI!

ATSILIEPIMAI IŠ PRAĖJUSIŲ GINTARĖS DAVAINIENĖS INTERNETINIŲ KURSŲ "SVAJONIŲ VEIKLA":

Lektorė Gintarė Davainienė labai nuostabus žmogus ir lektorius tuo pačiu.. geba "supurtyti" itin "užsisedėjusius ir aptingusius žmones"  atsiliepimai patys geriausi..viskas naudinga, laikas praleistas paskaitose prasmingas, įdomus ir stiprus..tik man buvo maža laiko, norėjosi daugiau laiko įsisavinimui, namų darbų pasiruošimui, bet vėl gi, laiko planavimas esti mūsų atsakomybė. Deja, aš nesusidorojau su tuom..Dėkoju už kursą, žinias, transformacijas ir įdiegtą norą lįsti lauk iš savojo stiklainio 

- Roberta Girulytė-Sungailė

"Labai gilus kursas. Vis ateina naujų suvokimų. Labai daug gavome informacijos. Ir aš pati supratau, kad į atskiras temas norisi nerti gilyn, kad suprasti iki galo. Dar kartą turėjau galimybę labiau pažinti ir suprasti ir priimti save. Supratimas kiek daug dalykų įtakoja tavo gyvenimą ir kiek daug gali pats. Labai gili praktika nukeliaujant pas senolius. Jausmas lyg jausčiau mirusių artimųjų palaikymą, kurių net nepažinojau. Paklausus savo močiutės, kuriai tuoj bus 92 metai apie jos mamą ir vyrą, kokie jie buvo. Supratau labai aiškiai, kad taip ir jaučiausi su jais susipažinusi per praktiką. Neįtikėtina. Kiek daug dalykų vyksta, nors mes ir nežinome ar net nesuprantame. Dėkoju pirmiausia sau, kad pasiryžau dalyvauti ir žinoma Jums ir Jūsų komandai už nuostabią galimybę prisiliesti prie savo gyvenimo iš arčiau. Dėkoju."

- Laura VR

"Kursas įdomus ir naudingas. Nors kai kas buvo žinoma ir girdėta, bet tikriausiai būna momentų, kai iš n-tojo karto supranti ir priimi. Jau žinojau, kad kaltinti tėvų nereikia, esu dariusi tam tikrų praktikų. Bet šių mokymų metu pajutau, kad esu laisva nuo bet kokių nuoskaudų savo tėvams. Vizijos rašymas patiko. Pamačiau klaidas. Nes iš tikro daug žmonių nori, o ko, nelabai ir žino. O kartais tie norai padriki ir ne taip suformuluoti. Dabar mano vizija yra daug tikslesnė, išsamesnė ir tikriausiai drąsesnė. Susipažinus su savo baimėmis ir įsitikinimais, supranti, kad reikia dirbti su savimi. Jokie mokymai ir kursai nepadarys pokyčių gyvenime už tave. Jie suteikia informacijos, motyvuoja, duoda stimulą. Praktikos, tolesnis gilinimasis, savęs pažinimas, supratimas ir priėmimas leidžia pasiekti ilgalaikių pokyčių."

- Regina Dantė

"Šis kursas buvo dar vienas laiptelis mano asmeninio augimo kelyje. Patiko tai, kad buvo išdėstytos iš esmės skirtingos temos, bet labai svarbios mūsų gyvenime ir vedančios į šviesą. Patiko, kad buvo išgryninta esmė ir tai, kas svarbiausia. Patiko, kad Gintarė kalbėjo natūraliai su išmintimi ir užtikrintumu. Matėsi, kad yra didžiulis tikėjimas tuo, kas sakoma, kad tai yra patikrinta ir išgyventa. Sakoma, kad mokymai pavyko, jei iš jų išsineši bent 1 kertinį momentą, kuris įsirašo į tavo programą, o šių mokymų atveju sakyčiau, kad tokių momentų buvo daugiau nei 1 (bent jau man). Iš kitos pusės prie taisytinų dalykų galėčiau įvardinti kiek geresnį organizavimą, nes pats nelabai žinojau (arba kažkur praleidau) nei mokymų temų, nei tvarkaraščio. Galėtų būti skaidrės prisegtos kaip dalomoji medžiaga. Lapai ir užduotys taip pat galėtų būti pateiktos kokybiškame formate. O šiaip ačiū už šiuos mokymus. Jie toliau mane veda prie man rūpimų atsakymų suradimo."

- Arnoldas Antanavičius

"Prieš metus jaučiausi vis nubloškiama ir nubloškiama “gyvenimiškų cunamio bangų”. Jaučiausi nusivylusi, pasimetusi, įskaudinta, sužalota, trūko oro. Tai buvo toks gylis, kad jau maniau plyšiu iš didžiulio sielvarto. Tarsi mano visa esybė kažkokioje agonijoje: nebežinojau kas aš, ko VISA mano aplinka prieš mane, ko noriu?

Džiaugiausi tik vienu- kad tą milžinišką chaosą matau ir noriu visom jėgom, kiek tik galiu, iš tos duobės, cunamio (PASIRODO- CUNAMIO STIKLAINYJE!!) išsikapstyti.

Kaip “rasti ir įsikibti Į save?”, “Ką noriu Savo Gyvenimo Kelionėje nuveikti?”. Ir meldžiau Dievo padėti. Ir visu pajėgumu, kad tas cunamis liautųsi!!

Taip gimė du projektai- du iššūkiai mano kelionėje. Kursai, grupės, knygos, nuostabūs žmonės, ieškantys to paties, ko ir aš. Vienas, kitas plaustas. Brėžiniai, piešiniai, schemos. Šis kursas- trečias ir antras su “Mylima Veikla” komanda.

Čia gavau TOKĮ srautą žinių, užduočių, įrankių, tokį gylį, tūkstančius klausimų, praktikų!!! Atsivėriau, išsivaliau, sustiprinau ryšį su tėvais, su savo šaknimis (sužavėta praktikomis, meditacijomis, maldomis!! jos nunešė į nepaprastą gylį, išplėšė pyktį ir gėlą), perprogramavau, atsikračiau aibės įsitikinimų, išsigryninau, žinoma, tiek kiek leidžiu ir gebu. Ir atradau save !! Radau, tai ką darydama, galiu sakyti- „TAI AŠ IR MANO KELIAS Į MANO MYLIMĄ VEIKLĄ!!”

Uoga ant torto- TESTAS< TIKSLAS< KALNAS. Tada aš pamačiau, radau, atpažinau SAVE. SAVE, su bagažu SAVO mylimų, mėgstamų, trokštamų dalykų. Mano bagažas žinių, kuris gulėjo mano pasąmonėje, dėliojosi į stalčiukus ir vis dar dėliojasi. Radau SAVE, kurią vis kartkartėmis sutikdavau savo kelionėje. Tą suagusią moterį, kuri žino, kur yra jos kelias, kas ji yra, ko nori, kur jos stiprybės ir silpnybės, kas jos bagažas, o kas ne, ryžtingą, drąsią, su tikslais, iššūkiais.

Tai buvo nuostabus ir nepakartojamas jausmas 

Gintarė man padėjo eiti per širdį, o Simas per kūną, kad pažinčiau, išgydyčiau, išvalyčiau, sutvirtėčiau ir drąsiai, harmoningai, užtikrintai, bei jausdamasi dieviškai laiminga ir turtinga dvasiškai, materialiai ir finansiškai, eičiau Savo keliu į Savo Didžiąją svajonę. Nuoširdžiai Dėkoju ir linkiu Jums augti ir klestėti."

- Vilma Žvinytė

"Svarbiausia, kad jau turiu rezultatus!  Pradėjau mokytis projektavimo ir interjero dizaino! Labai patinka, tiesiog fantastiška! Ir aplamai, po kurso susidėliojau faug taškų ant i , atgavau jėgas ir motyvaciją judėti pirmyn. Labiau mėgaujuosi bet kokia veikla. Kursas buvo geras, išdėstytos kelios temos, bet norėjosi daugiau atgalinio ryšio, ypač vizijų tobulinimo klausimu  Norisi nerti dar giliau, plačiau. Lauksiu kitų kursų. Labai gaila, kad dėl laiko stokos neišbandžiau visų fizinių pratimų. Ar juos galima bus rasti ir kažkur kitur?

Ačiū, viskas labai patiko, bet, svarbiausia, davė rezultatų!"

- Elvina Čerškienė

"Dalinuosi savo izvalgomis ir suvokimais...Kurso uzduotis atlikti buvo labai naudinga ir idomu.Kursu laukdavau su nekantrumu, labai daug idomios informacijos mums pateike Gintare.Dabar jauciousi dar labiau motyvuota ir drasesne imtis veiksmu savo Mylimai Svajoniu veiklai igyvendinti!Pries kursa turejau daug baimiu, abejoniu, ir neaiskumu...vis dar delsiau ir atideliojau...Man labai naudingos buvo meditacijos,buvo labai idomu pamatyti ir pajausti koks Gyvenimas manes laukia jeigu ir toliau nesiryziu nieko keisti...Gintare yra nuostabi lektore,jau dalyvavau ne viename jos kurse.Po kiekvieno kurso mano Gyvenime ivyksta nuostabiu permainu! Labai dziaugiuosi kad atradau Gintares kursus, kurie yra Aukso verti!!!Dekoju tau is visos Sirdies uz tavo atsidavima, nuosirduma,profesioluma, kantrye ir meile!!!""

- Renata Leugaudaite

"Gintare Davainiene, tai koučere ir moteris, kuri žino ką kalba ir ką daro. Perskaičiau ir jos knygą”Svajonę paversk tikrove”. Nereali knyga, ji man vos ne kasdienis patarėjas. Esu jai labai dėkinga už 3 savaičių kursą Svajonių proveržis!!! Tai buvo jėga!!! Ji tokia griežta ir labai rimtai žiūri į savo darbą. Kas nori tik pasnausti ir pasižvalgyti, ką kitos moterys daro galite net negaišti laiko. Nesupykite ir neįsižeiskite, bet Gintarė griebia jautį už ragų! Sugeba kaip reikiant pakritikuoti ir duoti šansą atsibusti ir pradėti gyventi savo gyvenimą. Kas esate krizėje, kryžkelėje, susipainiojote savo jausmuose, nenbrandate atsakymų į savo pačių klausimus, tai paskubėkite ir registruokitės... man tai padėjo, tai kodėl gi Jums nepabandžius? Dėkoju išmintingoji, nuostabioji gyvemimo išminčių atskleidėja, traukos Dėsnio paslapčių atskleidėja, taikytoja su Dievu ir dar visų galų Meistre... Labai myliu ir gerbiu Tave Gintare.""

- Laima Haller

DĖMESIO!

Pirmiems užsiregistravusiems galioja žemiausia kaina -

TIK 46,95€

Spausk mygtuką žemiau ir prisijunk.

Mokymų autorė GINTARĖ DAVAINIENĖ

lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė.

Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė.

Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, Reiki metodų praktikė, regresologė, numerologė.

Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją Lietuvoje ir užsienyje.

Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties bei karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais.

Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt , FB “Tikslo link”.