Darbo su tikslais praktikumas internetu:

TIKSLŲ ALCHEMIJA.

Naujai 2021 metų kokybei.

su sąmoningo svajojimo eksperte Gintare Davainiene

2021 m. sausio 18 d. nuo 18:30 val. (LT laiku)

Mokymai vyks uždaroje, specialiai šiems mokymams skirtoje, "Facebook" grupėje.


Jūsų dėmesiui - unikali autorinė metodika „Atrakinta pasąmonė“ – Jūsų svarbiausių 2021-ųjų metų tikslų išsikėlimui ir įgyvendinimui.

Gaukite unikalią dvylikos žingsnių strategiją, kad įgyvendintumėte bet kokį savo norą - nuo mažo iki didelio.

Sausio 18-oji diena šiam praktikumui yra pasirinkta neatsitiktinai.

Ši diena, tai 6–oji mėnulio diena - viena iš palankiausių mėnulio dienų.

Žmonės, kurie šią dieną imasi iniciatyvos, labai gerai atskleidžia savo tikruosius sugebėjimus bei savo jėgomis išsikovoja deramą pranašumą.

Ypač tinkama tyrinėjimams, apmąstymams ir susikaupimui, mokymuisi naujų dalykų.

Šio praktikumo metu bus dirbama su dvylika Jūsų naujiems metams išsikeltų tikslų, atliekant dvylika sąmoningų žingsnių savo svarbiausių tikslų realizacijos link.

Turėsite puikią galimybę pagaliau susitelkti į tai, kas Jums iš tiesų yra svarbiausia, į tai, ką iš tiesų norite pasiekti, palyginant su praėjusių metų rezultatais.

Išsigryninti svarbiausius metų tikslus, kad skirti jiems visą savo dėmesį ir energiją, norint gauti iš tiesų sau patį geriausią rezultatą.

TAIP, NORIU DALYVAUTI!

Kad šis darbas būtų Jums itin produktyvus ir duotų norimą rezultatą, veiksime pasitelkdami ne tik Jūsų protą, bet ir pasąmonę.

Bus dirbama su unikalia autorine tikslų išsigryninimo technika „Atrakinta pasąmonė“, pasitelkiant sąmoninga ir pasąmoninga surašytų tikslų analize bei MAK* -

metaforinėmis asiociatyvinėmis kortomis, kurios leidžia „ištraukti“ labai reikalingą informaciją iš Jūsų pasąmonės ir išsiaiškinti kaip ten iš tikro yra su tais Jūsų tikslais,

ko Jūs iš tikro norite,

kas Jūsų prioritetuose,

kam reikalingas didžiausias Jūsų dėmesys ir pirminiai veiksmai.

*MAK – tai paveikslėlių rinkiniai (kortelės), vaizduojantys žmones, jų sąveiką su vienas kitu, gyvenimiškas situacijas, gamtą ir pan. Tai puikus raktas žmogui susisiekti su giliausiais savo pasąmonės klodais, savo vidinėmis būsenomis, emocijomis, prisiminimais. Paveikslėlių derinys sukuria asociacijas ir reikšmes žmogui svarbia tema. Kiekviena korta išreiškia metaforinę erdvę, kurioje galima projektuoti vidinius ir išorinius mūsų pačių aspektus, atrasti rūpimų situacijų kūrybinius sprendimų kelius, greičiau atrasti vidinius resursus.

Šis praktikumas bus tikrai kitoks nei visi, kuriuos Jums teko išbandyti anksčiau, dirbant su savo norais.

Ir tai ne kažkoks tai eilinis tikslų susirašymas ar aiškinimasis kaip juos teisingai surašyti.

Ne, to jau gana, jūs tai tikriausiai darėte turbūt jau daugybę kartų ir kažin ar rezultatai Jus tenkino.

Šį kartą į tikslus pasižiūrėsime visai kitu kampu, pažiūrėsime į juos Jūsų pasąmonės akimis.

Sužinosite, ką gi apie Jūsų tikslus mano Jūsų pasąmonė. Ieškosite atsakymų į klausimus:

- ar tikrai norite būtent to, ko reikia būtent Jums;

- ar sąmonė su pasąmonė veikia išvien;

- ar reikiama kryptimi susidėliojote prioritetus;

- ar tai Jūsų jėgoms ir ar pagal Jūsų tikėjimą;

- kas trukdo jų įgyvendinimui, kokių sąlygų reikia;

- kokie Jūsų tikslų pasiekimo resursai ir būtini veiksmai;

- kaip įgyvendinti 90% išsikeltų tikslų;

- ką daryti, kad 2021-ieji metai pagaliau būtų norų išsipildymo metais;

- ką daryti, norint pagerinti santykius, finansinę padėtį, sveikatą ar rasti mylimą veiklą ir pašaukimą.

ŠIS PRAKTIKUMAS – TAI TIKRA „STEBUKLINGA LAZDELĖ“, siekiantiems savo svajonių, norų ir tikslų realizacijos.

Ir tai yra puiki proga padovanoti ją sau ar artimam žmogui, kuris laukia kažko ypatingo iš naujųjų metų, kad kiekvienas savo rankomis galėtų susikurti džiaugsmo ir laimės kupiną gyvenimą.

Šis susitikimas gali būti lemiamas pagrindas geriausiems jūsų gyvenimo metams.

Papildomas bonusas – Gintarės Davainienės meditacija, skirta išsigrynintų tikslų pagreitinimui, kurią kiekvienam dalyviui išsiųsime el. paštu.

SVARBU!

Būtinai turėkite pasiruošę A4 formato lapų, rašiklį ir žirkles, kurių tikrai reikės praktikumo metu.

Iki užsiėmimo bus labai svarbu savarankiškai atlikti pasiruošimo užduotį, kad praktikumo metu jau galėtume koncentruotis tik į svarbiausius dalykus.

Pasiruošimo užduotis bus paskelbta grupėje.

TAIP, NORIU DALYVAUTI!

Darbo su tikslais praktikumas “TIKSLŲ ALCHEMIJA - kitai 2021 metų kokybei” su sąmoningo svajojimo eksperte Gintare Davainiene 2021 m. sausio 18 d. nuo 18:30 val. (LT laiku)

Vakaro mokymų trukmė - 3 val. + savarankiškos praktinės pasiruošimo užduotys + speciali meditacija dovanų.

UŽSIREGISTRAVUS DABAR, PRISIJUNGIMĄ GAUSITE IŠ KARTO Į SAVO EL. PAŠTO DĖŽUTĘ (tikrinkite ir SPAM'o dėžutę), KAIP PRISIJUNGTI Į SLAPTĄ MOKYMŲ GRUPĘ.

ĮRAŠAI BUS PRIEINAMI NERIBOTĄ LAIKĄ.

Dirbant asmeniškai konsultacijų metu paleidinėjant nuoskaudas, tai kainuotų bent 300€.

Kadangi vyks internetu ir yra daugybė žmonių, kuriems reikia šių žinių, šie mokymai nekainuos 100€.

Šių mokymų internetu kaina Jums - 50€

Dėmesio!

Pirmiems užsiregistravusiems, vietoje 50€ -

TIK 37€

Spausk nuorodą žemiau ir prisijunk.

TAIP, NORIU DALYVAUTI!

ATSILIEPIMAI IŠ PRAĖJUSIŲ GINTARĖS DAVAINIENĖS INTERNETINIŲ KURSŲ:

Lektorė Gintarė Davainienė labai nuostabus žmogus ir lektorius tuo pačiu.. geba "supurtyti" itin "užsisedėjusius ir aptingusius žmones"  atsiliepimai patys geriausi..viskas naudinga, laikas praleistas paskaitose prasmingas, įdomus ir stiprus..tik man buvo maža laiko, norėjosi daugiau laiko įsisavinimui, namų darbų pasiruošimui, bet vėl gi, laiko planavimas esti mūsų atsakomybė. Deja, aš nesusidorojau su tuom..Dėkoju už kursą, žinias, transformacijas ir įdiegtą norą lįsti lauk iš savojo stiklainio 

- Roberta Girulytė-Sungailė

"Labai gilus kursas. Vis ateina naujų suvokimų. Labai daug gavome informacijos. Ir aš pati supratau, kad į atskiras temas norisi nerti gilyn, kad suprasti iki galo. Dar kartą turėjau galimybę labiau pažinti ir suprasti ir priimti save. Supratimas kiek daug dalykų įtakoja tavo gyvenimą ir kiek daug gali pats. Labai gili praktika nukeliaujant pas senolius. Jausmas lyg jausčiau mirusių artimųjų palaikymą, kurių net nepažinojau. Paklausus savo močiutės, kuriai tuoj bus 92 metai apie jos mamą ir vyrą, kokie jie buvo. Supratau labai aiškiai, kad taip ir jaučiausi su jais susipažinusi per praktiką. Neįtikėtina. Kiek daug dalykų vyksta, nors mes ir nežinome ar net nesuprantame. Dėkoju pirmiausia sau, kad pasiryžau dalyvauti ir žinoma Jums ir Jūsų komandai už nuostabią galimybę prisiliesti prie savo gyvenimo iš arčiau. Dėkoju."

- Laura VR

"Kursas įdomus ir naudingas. Nors kai kas buvo žinoma ir girdėta, bet tikriausiai būna momentų, kai iš n-tojo karto supranti ir priimi. Jau žinojau, kad kaltinti tėvų nereikia, esu dariusi tam tikrų praktikų. Bet šių mokymų metu pajutau, kad esu laisva nuo bet kokių nuoskaudų savo tėvams. Vizijos rašymas patiko. Pamačiau klaidas. Nes iš tikro daug žmonių nori, o ko, nelabai ir žino. O kartais tie norai padriki ir ne taip suformuluoti. Dabar mano vizija yra daug tikslesnė, išsamesnė ir tikriausiai drąsesnė. Susipažinus su savo baimėmis ir įsitikinimais, supranti, kad reikia dirbti su savimi. Jokie mokymai ir kursai nepadarys pokyčių gyvenime už tave. Jie suteikia informacijos, motyvuoja, duoda stimulą. Praktikos, tolesnis gilinimasis, savęs pažinimas, supratimas ir priėmimas leidžia pasiekti ilgalaikių pokyčių."

- Regina Dantė

"Šis kursas buvo dar vienas laiptelis mano asmeninio augimo kelyje. Patiko tai, kad buvo išdėstytos iš esmės skirtingos temos, bet labai svarbios mūsų gyvenime ir vedančios į šviesą. Patiko, kad buvo išgryninta esmė ir tai, kas svarbiausia. Patiko, kad Gintarė kalbėjo natūraliai su išmintimi ir užtikrintumu. Matėsi, kad yra didžiulis tikėjimas tuo, kas sakoma, kad tai yra patikrinta ir išgyventa. Sakoma, kad mokymai pavyko, jei iš jų išsineši bent 1 kertinį momentą, kuris įsirašo į tavo programą, o šių mokymų atveju sakyčiau, kad tokių momentų buvo daugiau nei 1 (bent jau man). Iš kitos pusės prie taisytinų dalykų galėčiau įvardinti kiek geresnį organizavimą, nes pats nelabai žinojau (arba kažkur praleidau) nei mokymų temų, nei tvarkaraščio. Galėtų būti skaidrės prisegtos kaip dalomoji medžiaga. Lapai ir užduotys taip pat galėtų būti pateiktos kokybiškame formate. O šiaip ačiū už šiuos mokymus. Jie toliau mane veda prie man rūpimų atsakymų suradimo."

- Arnoldas Antanavičius

"Prieš metus jaučiausi vis nubloškiama ir nubloškiama “gyvenimiškų cunamio bangų”. Jaučiausi nusivylusi, pasimetusi, įskaudinta, sužalota, trūko oro. Tai buvo toks gylis, kad jau maniau plyšiu iš didžiulio sielvarto. Tarsi mano visa esybė kažkokioje agonijoje: nebežinojau kas aš, ko VISA mano aplinka prieš mane, ko noriu?

Džiaugiausi tik vienu- kad tą milžinišką chaosą matau ir noriu visom jėgom, kiek tik galiu, iš tos duobės, cunamio (PASIRODO- CUNAMIO STIKLAINYJE!!) išsikapstyti.

Kaip “rasti ir įsikibti Į save?”, “Ką noriu Savo Gyvenimo Kelionėje nuveikti?”. Ir meldžiau Dievo padėti. Ir visu pajėgumu, kad tas cunamis liautųsi!!

Taip gimė du projektai- du iššūkiai mano kelionėje. Kursai, grupės, knygos, nuostabūs žmonės, ieškantys to paties, ko ir aš. Vienas, kitas plaustas. Brėžiniai, piešiniai, schemos. Šis kursas- trečias ir antras su “Mylima Veikla” komanda.

Čia gavau TOKĮ srautą žinių, užduočių, įrankių, tokį gylį, tūkstančius klausimų, praktikų!!! Atsivėriau, išsivaliau, sustiprinau ryšį su tėvais, su savo šaknimis (sužavėta praktikomis, meditacijomis, maldomis!! jos nunešė į nepaprastą gylį, išplėšė pyktį ir gėlą), perprogramavau, atsikračiau aibės įsitikinimų, išsigryninau, žinoma, tiek kiek leidžiu ir gebu. Ir atradau save !! Radau, tai ką darydama, galiu sakyti- „TAI AŠ IR MANO KELIAS Į MANO MYLIMĄ VEIKLĄ!!”

Uoga ant torto- TESTAS< TIKSLAS< KALNAS. Tada aš pamačiau, radau, atpažinau SAVE. SAVE, su bagažu SAVO mylimų, mėgstamų, trokštamų dalykų. Mano bagažas žinių, kuris gulėjo mano pasąmonėje, dėliojosi į stalčiukus ir vis dar dėliojasi. Radau SAVE, kurią vis kartkartėmis sutikdavau savo kelionėje. Tą suagusią moterį, kuri žino, kur yra jos kelias, kas ji yra, ko nori, kur jos stiprybės ir silpnybės, kas jos bagažas, o kas ne, ryžtingą, drąsią, su tikslais, iššūkiais.

Tai buvo nuostabus ir nepakartojamas jausmas 

Gintarė man padėjo eiti per širdį, o Simas per kūną, kad pažinčiau, išgydyčiau, išvalyčiau, sutvirtėčiau ir drąsiai, harmoningai, užtikrintai, bei jausdamasi dieviškai laiminga ir turtinga dvasiškai, materialiai ir finansiškai, eičiau Savo keliu į Savo Didžiąją svajonę. Nuoširdžiai Dėkoju ir linkiu Jums augti ir klestėti."

- Vilma Žvinytė

"Svarbiausia, kad jau turiu rezultatus!  Pradėjau mokytis projektavimo ir interjero dizaino! Labai patinka, tiesiog fantastiška! Ir aplamai, po kurso susidėliojau faug taškų ant i , atgavau jėgas ir motyvaciją judėti pirmyn. Labiau mėgaujuosi bet kokia veikla. Kursas buvo geras, išdėstytos kelios temos, bet norėjosi daugiau atgalinio ryšio, ypač vizijų tobulinimo klausimu  Norisi nerti dar giliau, plačiau. Lauksiu kitų kursų. Labai gaila, kad dėl laiko stokos neišbandžiau visų fizinių pratimų. Ar juos galima bus rasti ir kažkur kitur?

Ačiū, viskas labai patiko, bet, svarbiausia, davė rezultatų!"

- Elvina Čerškienė

"Dalinuosi savo izvalgomis ir suvokimais...Kurso uzduotis atlikti buvo labai naudinga ir idomu.Kursu laukdavau su nekantrumu, labai daug idomios informacijos mums pateike Gintare.Dabar jauciousi dar labiau motyvuota ir drasesne imtis veiksmu savo Mylimai Svajoniu veiklai igyvendinti!Pries kursa turejau daug baimiu, abejoniu, ir neaiskumu...vis dar delsiau ir atideliojau...Man labai naudingos buvo meditacijos,buvo labai idomu pamatyti ir pajausti koks Gyvenimas manes laukia jeigu ir toliau nesiryziu nieko keisti...Gintare yra nuostabi lektore,jau dalyvavau ne viename jos kurse.Po kiekvieno kurso mano Gyvenime ivyksta nuostabiu permainu! Labai dziaugiuosi kad atradau Gintares kursus, kurie yra Aukso verti!!!Dekoju tau is visos Sirdies uz tavo atsidavima, nuosirduma,profesioluma, kantrye ir meile!!!""

- Renata Leugaudaite

"Gintare Davainiene, tai koučere ir moteris, kuri žino ką kalba ir ką daro. Perskaičiau ir jos knygą”Svajonę paversk tikrove”. Nereali knyga, ji man vos ne kasdienis patarėjas. Esu jai labai dėkinga už 3 savaičių kursą Svajonių proveržis!!! Tai buvo jėga!!! Ji tokia griežta ir labai rimtai žiūri į savo darbą. Kas nori tik pasnausti ir pasižvalgyti, ką kitos moterys daro galite net negaišti laiko. Nesupykite ir neįsižeiskite, bet Gintarė griebia jautį už ragų! Sugeba kaip reikiant pakritikuoti ir duoti šansą atsibusti ir pradėti gyventi savo gyvenimą. Kas esate krizėje, kryžkelėje, susipainiojote savo jausmuose, nenbrandate atsakymų į savo pačių klausimus, tai paskubėkite ir registruokitės... man tai padėjo, tai kodėl gi Jums nepabandžius? Dėkoju išmintingoji, nuostabioji gyvemimo išminčių atskleidėja, traukos Dėsnio paslapčių atskleidėja, taikytoja su Dievu ir dar visų galų Meistre... Labai myliu ir gerbiu Tave Gintare.""

- Laima Haller

Spausk mygtuką žemiau ir prisijunk.

TAIP, NORIU DALYVAUTI!

Mokymų autorė GINTARĖ DAVAINIENĖ

lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė.

Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė.

Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, Reiki metodų praktikė, regresologė, numerologė.

Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją Lietuvoje ir užsienyje.

Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties bei karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais.

Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 16 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 25 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt , FB “Saviugda su Gintare Davainiene”.